TC124-JR-074K7L datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    TC124-JR-074K7L
  • Производитель
    YAGEO Corporation
  • Описание
    YAGEO Corporation TC124-JR-074K7L No. Of Elements: 4 Power Rating: 63mW Resistance: 4.7kohm Resistance Tolerance: ?‚?± 5% Resistor Case Style: SMD Series: TC124 Svhc: No SVHC Temperature Coefficient: ?‚?± 200ppm/?‚?°C Voltage Rating: 50V